שער גיורא בע'מ

Poly Tungsten

שער גיורא הוא המפעל היחיד בארץ ובין הבודדים בעולם שבו ניתן לייצר רכיבים באמצעות הזרקת Poly Tungsten, שאחת מתכונותיו החשובות היא חסימת קרינת רנטגן. חברת שער גיורא בע"מ וחברת Tungsten Powder Technology) TPT), חברו לפני שנים ופיתחו את חומר הגלם הבלעדי Poly Tungsten ואת יכולת ההזרקה הייחודית עבורו. זוהי תרכובת ייחודית של פוליאמיד ומתכת טונגסטן אשר שומרת על תכונות המתכת, אך מורידה מהמשקל הסגולי של הטונגסטן (19 גרם\סמ"ק). את ה-Poly Tungsten ניתן לייצר במשקל סגולי מופחת משמעותית של 4 עד 14 גרם\סמ"ק! 12 גרם/סמ"ק הוא המשקל המוכר ביותר, אותו אנו מחזיקים במלאי השוטף שלנו. 
 
תחליף עופרת ידידותי לסביבה
חסימת הקרינה והמשקל הסגולי הנמוך יחסית, הופכים את ה-Poly Tungsten לאלטרנטיבה אידיאלית לעופרת שמשקלה הסגולי דומה (12 גרם/סמ"ק). 
זו הסיבה שה-Poly Tungsten נחשב לחומר אידיאלי במכלולים טכניים הדורשים רכיבים בעלי דחיסות משקל גבוהה ו/או יכולת חסימת קרינה - תכונות פיזיקליות שמתאימות לחלקי מכונות. 
ה-Poly Tungsten אינו חומר רעיל ולכן הוא "ידידותי לסביבה". 
ה-Poly Tungsten, כתחליף עופרת, עומד בדרישות האיחוד האירופי לאיסור השימוש בחומרים מסוכנים של (ROHS). 
 
חסכון בחומר גלם
הורדת ריכוז הטונגסטן כתרכובת עם פוליאמיד, בשילוב עם שיטת הייצור בהזרקה הייחודית לנו, מפחיתים את כמויות החומר הדרוש ולכן עלויות הייצור פוחתות. 
בהשוואה לייצור מסורתי של רכיבים העשויים מטונגסטן בלבד (בעיבוד שבבי של גלם טונגסטן או בתהליך סינטור), על פחת חומר הגלם בתהליך הזרקה של  Poly Tungsten אין כלל אובדן של חומר גלם ואפשר לקבל את התוצר ואת המידה הסופית.
 
הורדת עלויות 
יצרנים שרוצים לשמור על מרב תכונות הטונגסטן, אך מעוניינים להשתמש בפחות חומר גלם ושלרכיב יהיה משקל נמוך יותר (כדי להפחית עלויות) יימצאו שה- Poly Tungsten עונה בדיוק על הדרישות האלו. 
 
יישומי ה- Poly Tungsten
• חסימה, צמצום ומיקוד קרינה בתעשיית המכשור להדמיה רפואית – לשמירה על איכות הדיטקציה של מכשירי CT (כדוגמת השימוש בחברות המובילות:  Phillips Medical, General Electric ואחרות). 
• מיגון קרינה - בציוד הדמיה ורפואה גרעינית.
• משקולות איזון סטטי ודינמי – לאיזון גלגלים, גלגלי-תנופה, מנועים, חלקים תעופתיים וכדומה. 
• כמפורט בטבלה להלן >
אם אתם מעוניינים להכיר את ה- Poly Tungsten או להתייעץ בנוגע להתאמתו לצרכים שלכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. 
נשמח להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי והניסיון שלנו . 

לפגישת ייעוץ התקשרו אלינו
04-8765771

או צרו קשר