שער גיורא בע'מ

שער גיורא - פתרונות פלסטיקה מתקדמים

מהסקיצה ועד המוצר המוגמר 

חברת שער גיורא בע"מ היא הכתובת לכל מי שעוסק בהנדסת מוצרים פלסטיים, עיצוב ופיתוח מוצרים חדשים ושדרוג מוצרים קיימים.
אנחנו מאמינים שהיצירתיות, החדשנות, והסקרנות שלכם צריכות לקבל את המענה המתקדם ביותר - מענה שהופך אתגרים לפתרונות איכותיים. 
חברת שער גיורא בע"מ, המתמחה בהזרקה מתקדמת של פלסטיקה הנדסית, מציעה לכם את ההזדמנות להשתמש בטכנולוגיה, בכישורים ובניסיון של החברה, כדי לפתח את המוצר הבא שלכם - החל משלב הרעיון, דרך המחקר ותכנון התבנית - מאבטיפוס ועד לשלב הייצור הסדרתי. 
גיורא שער ז"ל, היזם והמייסד של חברת שער גיורא, הגשים את חזונו כאשר עוד בשנות ה-90, הקים מפעל מקצועי להזרקות פלסטיק לייצור רכיבים וחלקים טכניים. 
הודות לידע, לניסיון ולמומחיות שנצברו במהלך עשרות שנות פעילות ענפה. הודות לשירות ללא פשרות (החל משלב הרעיון ועד לשלב האספקה ללקוח) והודות להקפדה בלתי פוסקת בכל הקשור לשיפור ולייעול תהליכי הייצור - חברת שער גיורא נמצאת בתנופה עסקית מתמשכת. 
כיום מיוצרים במפעל מאות סוגי רכיבים וחלקים שונים, עבור חברות מובילות בארץ ובעולם שמגיעות בין השאר גם: מתעשיית המכשור הרפואי, מתעשיית האלקטרוניקה ומתעשיית האוטומציה.
כדי שהמוצר הסופי ייענה בדיוק על דרישת הלקוחות, גם מבחינת איכות המוצר, גם מבחינת עלות הייצור וגם מבחינת זמן האספקה – אנחנו, בחברת שער גיורא מעניקים ליווי וייעוץ מקצועי מלא לאורך כל שלב ושלב בתהליך – מהשרטוט, דרך תהליך הפיתוח והייצור ועד המוצר המוגמר. 

השירותים העומדים לרשותכם:
הכנה 
ייעוץ עוד משלב הרעיון. 
תכנון ומתן פתרונות לשיפור המוצר ולהוזלת עלויות. 
בחירת החומר המתאים ביותר למוצר שלכם.
אפשרות לייצור רכיבים פלסטיים החל מגודל של פחות מ-1 גרם, ודיוק של מיקרונים במידות הנדרשות. 

ייצור ומענה לדרישות איכות 
שימוש במגוון חומרים ותוספים פלסטיים ייחודים ומתן מענה לצרכים טכניים מורכבים.
רמות דיוק גבוהות גם ברכיבים הקטנים ביותר.
דיוק מרבי וגימורים ויזואליים מושלמים בכל פריט בסדרה. 
התקנת קשיחים (In Mold) ופעולות גימור והרכבה לאחר ההזרקה.
ביקורת איכות קפדנית לאורך כל פס הייצור. 
עמידה בתקני האיכות המחמירים ביותר ומענה לדרישות איכות ייחודיות של הלקוח. 
עמידה בתנאי הסביבה. 
 
ייצור בקונסיגנציה
מפעל שער גיורא ערוך בין השאר גם לייצור בקונסיגנציה. אנחנו מחברים בין מערך הייצור שלנו למערך הלוגיסטי שלכם ליצירת קשר ישיר בין 'שרשראות האספקה' הארגוניות. בדרך זו, הייצור מתבצע על סמך ניטור מלאי הפריטים וניטור תנועות במחסני הלקוח – ללא צורך בביצוע הזמנה ישירה לכל מנה. 
הייצור בקונסיגנציה מאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים שהמלאי שלכם יישמר תמיד בטווח שנקבע בין יעדי המינימום ליעדי המקסימום – ללא חוסרים או עודפים.

אספקה
זמן אספקה מהיר גם בכמויות ייצור גדולות.
השגחה מלאה עד ההגעה לבית הלקוח. 
מעקב אחר המלאי של החברה ואספקה בהתאם לצורך (ניהול מלאי קונסיגנציה). 

ספק אסטרטגי
עבור חלק מלקוחותינו אנו ממלאים תפקיד של 'ספק אסטרטגי' – בזכות ייחודיות הידע שלנו בתחום, או בזכות חומרי הגלם שאנו יודעים להזריק, במיוחד בהזרקה של Poly Tungsten. זו הסיבה שבמידת הצורך אנו נבדקים על ידי חברות הביטוח של לקוחותינו כדי לעמוד בדרישות של ספק אסטרטגי ואנו מקיימים ניהול סיכונים תפעוליים עבורם. כספק אסטרטגי אנחנו מחזיקים מלאי תפעולי ארוך טווח של חומרי גלם מסוימים (הרבה מעבר לדרישות הייצור בטווח הנראה לעין). המלאי מוחזק באתר מרוחק ומבוטח בנפרד.
חלק מחומרי הגלם שאנו עובדים עמם הם חומרים שזמינותם שוק החופשי נמוכה. החזקת מלאי תפעולי גדול של חומרי גלם מבטיחה לכם שמירה על רציפות הייצור והאספקה, גם במקרה של חומרים מיוחדים.

בין הפרויקטים שלנו
חלקים למכשור רפואי מתקדם, ציוד וזיווד אלקטרוני, מכלולים טכניים מתקדמים, רכיבים זעירים למכונות ועוד. 
הדור החדש של הזרקות פלסטיק מחכה לכם.

לפגישת ייעוץ התקשרו אלינו
04-8765771

או צרו קשר