שער גיורא בע'מ

יכולות

ארבעת אבני היסוד של חב' שער גיורא
איכות, מקצועיות, שירות ועמידה בלוחות הזמנים – החל משלב התכנון, דרך פס הייצור ועד לאספקת המוצר הסופי  – הם ארבעת אבני היסוד שעליהן מבוסס המוניטין של חברת שער גיורא.

איכות
חברת שער גיורא פועלת (בהתאם לדרישה ולסוג הרכיב) – על פי נהלי איכות מחמירים, ועל פי מערכת ניהול איכות שעומדת בדרישות התקן הישראלי והתקן הבינלאומי ת"י 2008: 9001 ISO . 
שער גיורא מתאימה את עצמה לדרישות התקן התעופתי AS 9100,  והיא עומדת גם בדרישות התקן האירופאי להגבלת שימוש בחומרים מסוכנים (RoHS)  ובדרישות איכות נוספות.
החברה מספקת דו"חות מדידה (כולל שימוש במדידות נוספות המבוצעות ע"י מעבדות איכות מוכרות). האישורים המסופקים על ידינו הם: COA, COC, COT ואישורים נוספים, על פי דרישת הלקוחות.

מתוך מדיניות האיכות של החברה: "חברת שער גיורא בע"מ מחויבת לאיכות המוצרים והשירותים הניתנים על ידה. החברה מייצרת (בעיקר בתהליכי הזרקה וגימור) ונותנת שירות איכותי, מקיף ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות ועמידה בציפיותיהם, משולב בטכנולוגיות עדכניות, ומתמקדת באיכות ובעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו לכל מוצר. 
חברת שער גיורא בע"מ קובעת את תהליכי הניטור והמדידה הנדרשים לביצוע תוך שימוש בציוד מתאים, בעל יכולת להשגת הדיוק הנדרש, המופעל על ידי עובדים כשירים ומיומנים שהוסמכו לכך
חברת שער גיורא בע"מ מקפידה על כללי בטיחות וגהות בתעסוקה, ופועלת לצמצום מפגעים סביבתיים בתחומי העיסוק שלה, כפי שיקבע מפעם לפעם על ידי הנהלת החברה ועל פי תקנות ודרישות החוק." 

מקצועיות
הידע המקצועי והניסיון שהמהנדסים, אנשי האיכות, מפעילי המכונות ושאר חברי הצוות שלנו צברו לאורך השנים, באים לידי ביטוי גם בתהליך ייצור חלק ומהיר וגם בשירותים ודרישות לקוח נלוות כגון: ייצור לפי קונסיגנציה, ניהול סיכונים תפעוליים ואישור ספק אסטרטגי להבטחת רציפות הייצור ולאספקה בהתאם למלאי משתנה. 

שירות
השירות מתחיל כבר בפגישת הייעוץ הראשונה שבה נמצא, יחד עמכם, את הפתרון הטוב ביותר – גם מבחינת חומר ההזרקה, גם מבחינת התבנית וגם מבחינת העלויות. 
השירות ללא פשרות שלנו כולל מתן מענה מקצועי מלא לאתגרים הכרוכים בייצור רכיבים וחלקים מורכבים.

עמידה בלוחות זמנים
כדי שגם אתם תוכלו לספק ללקוחות שלכם את השירות הטוב ביותר – אנחנו מקדישים את מרב המאמצים: לייעול תהליכים, ליצירת שרשרת עבודה רציפה, ובמידת הצורך לפתרון מהיר של בעיות. כול זאת בשביל שתוכלו לקבל את החלקים והרכיבים שלכם במועד שהוסכם עליו מראש. 

ייעוץ ותכנון בשלבי הפיתוח וההנדסה
לצוות המקצועי של שער גיורא, בתחומי ההנדסה, ההזרקה, האיכות, והייצור, יש את  הידע ואת הניסיון הנחוץ כדי לייצר חלקים או רכיבים אשר עונים, אחד לאחד, על דרישות פיזיות, מכניות, תנאי סביבה, וכדומה. ההתאמה למכלול, האיכות והעמידות של הפריטים המיוצרים אצלנו, מבטיחים לכם מוצר מוגמר שעונה לסטנדרטים הגבוהים ביותר. 
בנוסף לייצור רכיבים על פי שרטוטי המוצר שלכם, אנו נשמח לסייע לכם כבר בשלב האפיון והתכנון של החלקים החדשים. 

השותפות בשלבים הראשונים של פיתוח המוצר תעזור לכם לייעל את תהליך הייצור ולהוזיל עלויות, תוך שמירה ולעתים אף שיפור האיכות והפונקציונאליות של המוצר. 

אופטימיזציה להזרקה
בתכנון חדש או במפרט  קיים - בהחלפת רכיב מתכת ברכיב מפלסטיקה הנדסית, חשוב להבין ששרטוט התכנון של הרכיב הפלסטי, שונה משרטוט של רכיב מתכתי. 
השינוי בשרטוט הוא תולדה של ההבדל המהותי בין טכנולוגיית ההזרקה המשמשת לייצור חלקי פלסטיק, בהשוואה לטכנולוגיות המקובלות בעיבוד שבבי לייצור חלקי מתכת.
אנו, בשער גיורא, יכולים לסייע לכם גם ביצירת שרטוט מראשיתו, וגם בשינוי שרטוט קיים, כדי להתאימו לדרישות הייצור בתהליך הזרקה פלסטית. 

שיפור תכנון המוצר/תבנית ההזרקה
מתוך ניסיון רב שנים, במקרים רבים, ייצור חלק מפלסטיק על פי שרטוט שנעשה מתוך תפיסת תכנון של חלק מתכתי, גורם לתכנון של תבנית הזרקה חדשה שהמורכבות שלה גבוהה ועלותה יקרה מהנדרש בפועל. 
צוותי ומהנדסי הפיתוח שלנו ישמחו לסייע לכם לשפר את התכנון, להתאים את השרטוט ולהוזיל משמעותית את עלויות הכנת תבנית ההזרקה - וכתוצאה מכך את עלות הייצור. כמובן, בלי שתצטרכו להתפשר על תכונות הרכיב מכול הבחינות: מפרטים, דרישות הנדסיות, תפקוד, גמישות, עמידות וכדומה. 

ליווי צמוד
כבר מתחילת הדרך, משלב הבחירה בחומר הגלם הנכון, אנשי המקצוע שלנו מעניקים ייעוץ וליווי צמוד. הליווי כולל גם שיתוף פעולה עם ספקי חומר הגלם. 
לאחר האפיון המלא והבנת הצרכים, אנו נסייע לכם לבחור את חומר הגלם המתאים לדרישות המוצר ואת התוספים הנכונים ביותר לחומר הגלם המוזרק.

תכנון
כמו בכל נושא שעוסקים בו, גם בעולם ההזרקה של חלקים פלסטיים, שלב התכנון הינו קריטי  להצלחת הפרויקט כולו. לכן, אנו שמחים להציע את עזרתנו כבר בשלב התכנון והפיתוח ולאחריו בשרטוטי המוצר – כך שנוכל למצוא יחד את הפתרונות הטובים ביותר עבור הרכיבים או החלקים הנדרשים. 

פיתוח וייצור התבנית
לאחר שתהיו שלמים גם בנוגע לשרטוט הרכיב וגם בנוגע לחומר הנכון ביותר, אנו נמשיך לשלב תכנון וייצור התבנית שלתוכה יוזרק החומר. 
תבנית ההזרקה הייחודית לאותו רכיב היא זו שתקבע את שלמות הרכיב ואת התאמתו המלאה לפונקציה הרצויה.
תכנון התבנית עונה, בדיוק מרבי, על שלושת הקריטריונים הבאים: גודל הרכיב, כמות חומר הגלם הנדרש והחומר המוזרק. התכנון כולל התייחסות ל: כניסת החומר המוזרק, חליצת הרכיב, קירור הרכיב ומאפיינים נוספים של תהליך ההזרקה.

ככל שהרכיב מורכב יותר, רב מידות (בממדים שונים) בעל - בליטות, חריצים, קדחים וזוויות, כך אותו רכיב מצריך תבנית הזרקה מורכבת, ועל כן עלות ההכנה של התבנית היא יקרה יותר.
בתכנון התבנית ישנם גם שיקולים כלכליים שהם פועל יוצא של כמות ההזרקות שתידרשנה לאורך חיי המוצר: כמות מובלעות בתבנית, סוג ואיכות מרכיבי התבנית (פלדה, אביזרים בתבנית, תהליכי עיבוד וגימור של החלקים ורמת הדיוק ועוד).
אנו עושים את מרב המאמצים לצורך הכנת תבנית הזרקת הפלסטיק המושלמת לרכיב שלכם, כדי שתקבלו את המוצר הטוב ביותר וגם כדי שעלויות הייצור הסופיות שלכם ירדו. 

הזרקה
טיב חומר הגלם הנדרש להזרקה והתוספים שיוכנסו אליו (ככל שיש צורך בהם), כמו גם הקפדה על פרמטרים של תהליך ההזרקה (לחץ, טמפרטורה, זמן וכו') הם אלו  שייקבעו האם החלק המיוצר יעמוד בדרישות התכנון. אנו מקפידים של ערבוב, בדיוק מרבי, של חומר הגלם והתוספים, יבוש וחימום מתאים, הזרקה נכונה וחליצת  הרכיבים, בעדינות ביעילות ובמהירות. 

גימור, הרכבה וצביעה
אצלנו, בשער גיורא, לעיתים, ההזרקה היא רק התחלת התהליך. לאחר הזרקת הרכיבים, הם עוברים עיבודים משלימים שונים: החל בניקוי והסרת שאריות ח"ג (בהתאם לתבנית ההזרקה ולאיכות המוצר הנדרשת על ידכם), וכלה בביצוע שינויים נוספים על פי הדרישות: לדוגמה, ריסוס חול (לחלקי Poly Tungsten), הרכבת הרכיב עם חלק נוסף, צביעת הרכיבים (לעמידה בדרישות של אטימה לאור וחסימות אחרות) החדרת קשיחים לסוגיהם של חלקי מתכת ברכיב המוזרק (תהליך עיבוד מבוקש בחלקים טכניים), ואף עיבוד שבבי נוסף על החלק הפלסטי (קדחים, משטחים וכו').לפגישת ייעוץ התקשרו אלינו
04-8765771

או צרו קשר